REMONTO paslaugos

uzliejo-lubas

Vandens išleidimas

Nuo 150 Eur.

Įtempiamos lubos yra nepralaidžios vandeniui ir užliejimo atveju apsaugo Jūsų turtą nuo sugadinimo. Vanduo susikaupia ant įtempiamų lubų audinio. Atsitikus tokiam atvejui, nebandykite patys taisyti situacijos. Jūsų veiksmai tūrėtų apsiriboti elektros srovės atjungimu. Likusį darbą turėtų atlikti patyrę specialistai, kurie išleis susikaupusį vandenį ir atstatys lubas į pradinę būseną.

Audinio remontas

Nuo 100 Eur.

Įtempiamos lubos yra atsparios vandeniui, tačiau neatsparios aštriems daiktams. Praplyšus luboms, reiktų kuo skubiau užklijuoti plyšusią vietą izoliacine juosta, tolimesniam plyšimo stabdymui. Problemos sprendimas priklauso nuo kelių veiksnių, defekto dydžio, vietos ir kt. Rekomenduojama nesiimti tvarkymo savarankiškai. Tai turėtų atlikti atitinkamą patirtį turintys specialistai. Atsitikus minėtam atvejui, susisiekite su mumis ir mes, kaip įmanoma greičiau, sutarsime dėl meistrų atvykimo.

itempiamu-lubu-keitimas

Audinio keitimas

Nuo 150 Eur.

Įtempiamų lubų audinio keitimo būtinybė atsiranda dėl kelių priežasčių. Pvz. esant rimtam mechaniniam pažeidimui ar neesant galimybei sutvarkyti defekto. Taip pat, neretai audinys keičiamas, pasikeitus patalpos interjerui ar išplanavimui. Pasitaiko atveju, kai audinio keitimas neišvengiamas dėl nekokybiško įrengimo. Susisiekite su mumis ir mes rasim tikamiausią išeitį iš esamos situacijos.

Audinio demontavimas

Nuo 100 Eur.

Įtempiamų lubų audinio demontavimas būtinas daugiabučio namo renovacijos metu. Kuomet yra renovuojama šildymo sistema ir butuose pridedami arba šalinami vamzdžiai. Tokiu atveju, atliekamas dalinis audinio demontavimas. Tai pat, demontavimas būtinas, ant įtempiamų lubų pribirėjusio tinko ar kitų atliekų pašalinimui. Atvykę mūsų meistrai įvertins situacijos rimtumą ir priims tinkamiausią sprendimą.

itempiamu-lubu-remontas

el. instaliacijos remontas

Nuo 100 Eur.

Įrengus įtempiamas lubas, jomis uždengiama elektros instaliacija ir kiti jos priedai: jungtys, maitinimo blokai ir t.t. Visi šie elementai turi veikimo laiko limitą. Išnaudojus šį limitą, jie nustoja funkcionuoti ir ateina laikas juos pakeisti. Jei nėra palikta priėjimo prie šių elementų, deja, bet be specialistų pagalbos jų pasikeisti nepavyks. Įtempiamų lubų meistrai turės atlikti dalinį audinio demontavimą ir pakeisti sugedusi prietaisą. Susisiekite su mumis ir mūsų meistrai padarys viską, kad vėl galėtumėte džiaugtis apšvietimo sprendimais.

Užpildykite formą arba susisiekite nurodytais kontaktais

Tiksli įtempiamų lubų remonto kaina paaiškės apžiūrėjus ir įvertinus situaciją. Užpildykite formą arba susisiekite nurodytais kontaktais ir mes susitarsime dėl meistrų atvykimo laiko.

kONTAKTAI REGISTRACIJAI